Domain - Hosting - Web Yazılım - Web Tasarım - Kurumsal Kişisel Siteler - Scriptler - Animasyon Logo - Web 2.0
Müşteri Panel Girişi
Müşteri No
Şifreniz
 
Şifremi Unuttum  
Proje Takip Sistemi
Hizmet Talep Formları
Web Tasarım & Grafik Logo
Web Programlama & Script
Domain & Hosting
Search Engine Optimization
Mailing & Mail Lists
Güncel Duyurular & İlanlar
PDO Sınıflarına Geçiş
Stajyer Grafiker Aramaktayız
İnternet Pazarlama Sorumluları Aramaktayız
Web İçerik Editörü Aranmaktadır
Damla Bilişim Stajyer Arıyor
Güncel İstatistikler
Online Ziyaretçiler : 5
Bu Gün : 77
Toplam : 350262
Müşterilerimiz : 245
Referanlarımız : 247
Güncel Projemiz : Proje Takip
Kullanım Sözleşmesi

1.) Damla Bilişim ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu kullanım sözleşmesi kapsamında, sözleşme şartlarına uymayan müşterilerin hesaplarını kapatmaya Unicgroups'un hakkı ve yetkisi vardır.

2.) Sipariş formunda girilen bilgiler tamamen gizlidir ve Unicgroups tarafından 3. şahıslara herhangi bir maksatla kesinlikle verilmez. Müşterimiz, sipariş formunda belirttiği bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve yanlış girilen bilgilerin doğurduğu sonuçlardan Damla Bilişim'i sorumlu tutmamalıdır.

3-) Ödemesi onaylanan müşterilerimizin hesaplarının zamanında açılması Unicgroups sorumluğundadır. Aksi belirtilmediği sürece bu süreç en fazla 24 saattir. EFT ve posta çeki ile yapılan ödemeler geç ulaştığından, yapılan ödemenin onayı zaman almaktadır. Müşterilerimizin bu zaman farkından kaynaklanan gecikmeleri göz önünde bulundurmaları umulmaktadır.

4-) Ödemesi 5 iş günü içinde yapılmayan siparişler sistemimizden otomatik olarak silinir.

5-) Hesabı açılan müşterilerimizin ödeme zamanları otomatik olarak Damla Bilişim tarafından mail yoluyla, müşterilerimizin ödeme periyoduna bağlı olarak gönderilir. Bu zamanı takip eden 10 gün içinde ödemesi yapılmayan hesapların yayını durdurulur, 20 gün yapılmayan hesapların ise hesapları sistemimizden silinir.

6-) Kullanım şartlarımıza uymayan müşterilerimizin geri ödemeleri, şartların ne derece yerine getirilmediğine bağlı olarak Damla Bilişim tarafından belirlenir ve müşteriye ödenir. Sunucu kaynaklarını yasadışı, zarar verici nitelikte kullanan müşterilerimizin geri ödemesi (yıllık dahil) yapılmaz.

7-) Damla Bilişim, tüm hesapların haftalık yedeğini alır. Buna rağmen müşterilerimizin yedeklerini oluşturmaları kesinlikle önerilir.

8-) Hack, warez, crack, IRC, pornografik, erotik veya herhangi bir yasadışı içeriğe ve eyleme sahip siteler uyarılmaksızın kapatılır ve bizimle olan çalışmaları sona erdirilir.

9-) Lisansız forum ve site materyallerinin kullanımı yasaktır. Özellikle lisansız vBulletin forum kurulumu durumunda söz konusu hesap uyarılmaksızın kapatılabilir.

10-) Damla Bilişim %99 güncel olma (uptime) garantisi vermeyi amaçlar. Bunu garanti edemese de %95'in altındaki erişilebilirlik zamanları ücretsiz olarak hizmet paketinize eklenir.

11-) Sunucu üzerinde içeriği ve kullanımı bilinmeyen dosyalar çalıştırmak, sunucuya zarar verebilecek kodlar içermek veya eylemlerde bulunmak, sunucu kaynaklarını sunulan sınırların üstünde kullanarak sunucu verimini ve performansını olumsuz yönde etkilemek, spam ve benzeri eylemleri sunucu kaynaklarıyla yapmak kesinlikle yasaktır ve bunu yapan siteler uyarılmaksızın kapatılır.

12-) Damla Bilişim en geç 24 saat içinde destek olma garantisi verir.

13-) Damla Bilişim dolardaki aşırı dalgalanmaları aylık ve yıllık fiyatlarına yansıtma hakkını saklı tutar.